У Зімбабве прийняли закон, за яким забороняється виключати дівчаток зі школи, якщо завагітніли. Домагалися цього міжнародні організації, що борються за права жінок.
Законодавчу поправку влада прийняла з остраху, що через закриття шкіл з причин карантину зросла кількість сексуального насильства і небажаних вагітностей. Про це пише інтернет-версія катарського телеканалу Аljazeera.
Коментарів немає