Трамп вперше після повернення з лікарні вийшов на публіку

Трамп вперше після повернення з лікарні вийшов на публіку

Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп вперше після повернення з лікарні, де він лікувався від COVID-19, вийшов на публіку. Трамп вийшов на балкон Білого дому, щоб виступити перед своїми прихильниками.

Трансляцію виступу вела прес-служба Білого дому в Twitter.

Коментарів немає