В італійському селі живе лише двоє осіб. Вони дотримуються суворого маскового режиму і тримають дистанцію

В італійському селі живе лише двоє осіб. Вони дотримуються суворого маскового режиму і тримають дистанцію

74-річний Джамп'єро Нобілі та 82-річний Джованні Каріллі з італійського селища Нортоше вважають, що мають дотримуватися всіх заходів безпеки під час пандемії, хоча спілкуються тільки один з одним: у їхньому селі більше ніхто не живе.

В італійському селищі Нортоше недалеко від Перуджі живе тільки двоє літніх чоловіків, однак вони дотримуються суворого карантину, одягають маски, коли ходять один до одного в гості, і дотримуються відстані не менше ніж метр. Про це розповідає CNN.

Коментарів немає