Хакери зламали найбільшого виробника алкоголю

Хакери зламали найбільшого виробника алкоголю

Одна з найбільших американських компаній Brown-Forman, яка виробляє віскі Jack Daniel's, постраждала від кібератаки.

Так, у п'ятницю оператори вимагача REvil (Sodinokibi) заявили, що скомпрометували комп'ютерну систему Brown-Forman і вивчали дані компанії більше місяця. Про це повідомляє портал Bleeping Computer.

Коментарів немає