Угорщина з 1 вересня закриває кордони для іноземців через погіршення ситуації з поширенням коронавірусу. Про це заявив голова адміністрації прем'єр-міністра Угорщини Гергей Гуляш, передає Deutche Welle.
"З 1 вересня іноземним громадянам буде відмовлено у в'їзді на територію Угорщини", – сказав Гуляш.
Коментарів немає