"Дикі тварини харчуються трупами". У Вірменії попередили про ймовірність екологічної катастрофи через війну в Карабасі

З огляду на те, що кількість жертв зіткнень у Нагірному Карабасі становить тисячі, а тіл загиблих вчасно не прибирають, довкіллю та здоров'ю жителів прилеглих регіонів загрожує небезпека, вважають у міністерстві навколишнього середовища Вірменії.

Нагірному Карабаху загрожує гуманітарна та екологічна катастрофа через загиблих у боях. Про це заявило 21 жовтня міністерство навколишнього середовища Вірменії.

Коментарів немає