Протести в Білорусі: після побиття в СІЗО до лікарень госпіталізували 158 осіб

Протести в Білорусі: після побиття в СІЗО до лікарень госпіталізували 158 осіб

Затриманих в СІЗО жорстоко били і катували (Фото: REUTERS / Vasily Fedosenko)

Міністр охорони здоров’я Білорусі Володимир Каранік заявив, що після звільнення з СІЗО до лікарень потрапили 158 протестувальників, троє перебувають у важкому стані.

Коментарів немає