Представницю об'єднаної опозиції Білорусі Марію Колесникову перевезли до СІЗО Жодино, заявив член штабу опозиціонера Віктора Бабарика Гліб Германчук.
Білоруську опозиціонерку Марію Колесникову вивезли з мінського слідчого ізолятора. Про це російському агентству "Інтерфакс" повідомив представник штабу опозиціонера Віктора Бабарика Гліб Германчук, з посиланням на інформацію адвокатки Людмили Козак.
Коментарів немає