Азербайджан заявив про звільнення ще трьох сіл в Нагірному Карабасі

Азербайджан заявив про звільнення ще трьох сіл в Нагірному Карабасі

Азербайджанська армія взяла під свій контроль три села у Ходжавендському районі

Президент Азербайджану Ільхам Алієв заявив про звільнення з-під вірменської окупації ще декількох населених пунктів у Нагірному Карабасі.

Коментарів немає