У Білорусі журналісти держЗМІ оголосили страйк

У Білорусі журналісти держЗМІ оголосили страйк

У Мінську сотні журналістів білоруських державних телеканалів і видань вийшли на страйк. Про це повідомляє Tut.by в понеділок, 17 серпня.

Зокрема, біля будівлі Білтелерадіокомпанії (БТК) в Мінську організували відкритий мікрофон, де виступають колишні і чинні співробітники.

Коментарів немає