Чехія посилює карантин і переводить на «дистанційку» всі школи

Чехія посилює карантин і переводить на «дистанційку» всі школи

Уряд Чехії у понеділок увечері погодив нові карантинні обмеження, які набудуть чинності від середи, 14 жовтня.

Про нові заходи оголосили прем'єр Андрій Бабіш і члени уряду, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Коментарів немає