Американські спецслужби заявляють про кібератаку хакерів на урядові мережі

Американські спецслужби заявляють про кібератаку хакерів на урядові мережі

Агентство з кібербезпеки та інфраструктурної безпеки в США (CISA) виявило хакерську атаку на урядові мережі.

Як передає Укрінформ, про це повідомляється на сайті CISA.

Коментарів немає