Агентство з кібербезпеки та інфраструктурної безпеки в США (CISA) виявило хакерську атаку на урядові мережі.
Як передає Укрінформ, про це повідомляється на сайті CISA.
Агентство з кібербезпеки та інфраструктурної безпеки в США (CISA) виявило хакерську атаку на урядові мережі.
Як передає Укрінформ, про це повідомляється на сайті CISA.
Коментарів немає