У Чехії з понеділка діє надзвичайний стан, який передбачає певні обмеження для громадян, але вони будуть більш жорсткими, якщо частина населення ставитиметься до них легковажно.
Про це попередив міністр охорони здоров’я країни Роман Примула, передає кореспондент Укрінформу.
Коментарів немає