Азербайджан заявив про загибель 19 мирних жителів через конфлікт у Карабаху

Азербайджан заявив про загибель 19 мирних жителів через конфлікт у Карабаху

55 людей були госпіталізовані, - генпрокуратура Азербайджану

В азербайджанських населених районах у результаті артилерійського обстрілу загинуло вже 19 мирних жителів. Про це повідомляє пресслужба Генеральної прокуратури Азербайджану.

Коментарів немає