55 людей були госпіталізовані, - генпрокуратура Азербайджану
В азербайджанських населених районах у результаті артилерійського обстрілу загинуло вже 19 мирних жителів. Про це повідомляє пресслужба Генеральної прокуратури Азербайджану.
55 людей були госпіталізовані, - генпрокуратура Азербайджану
В азербайджанських населених районах у результаті артилерійського обстрілу загинуло вже 19 мирних жителів. Про це повідомляє пресслужба Генеральної прокуратури Азербайджану.
Коментарів немає