У Гонконзі чоловік, який вилікувався від коронавирусу, інфікувався знову через 4,5 місяці після першого зараження. Про перший задокументований випадок повторного інфікування COVID-19 повідомили в понеділок, 24 серпня, вчені університету Гонконгу.
Відкриття вчених говорить, що хвороба може продовжувати поширюватися незважаючи на колективний імунітет. 33-річного чоловіка виписали з клініки ще в квітні, всі тести підтверджували його повне одужання. Але він знову отримав позитивний тест на COVID-19 після повернення з Іспанії через Великобританію 15 серпня.
Коментарів немає