Віце-президент США Майкл Пенс, виступаючи в понеділок у Білому домі, заявив, що кількість жителів США, що заразилися новим коронавірусом, зросте в найближчі дні. Про це в понеділок, 28 вересня, повідомляє ТАСС.
За його словами, в частині американських штатів різко зросла кількість інфікованих коронавірусом.
Коментарів немає