Віцепрем'єр помер від коронавірусу

Віцепрем'єр помер від коронавірусу

Віцепрем'єр Узбекистану Уктам Барноєв помер від ускладнень, спричинених коронавірусом.

Про госпіталізацію 56-річного Барноєва стало відомо наприкінці липня, повідомляється на офіційному сайті уряду Бухарської області Узбекистану.

Коментарів немає