Іран встановив антирекорд зі смертності від COVID-19

Іран встановив антирекорд зі смертності від COVID-19

Упродовж минулої доби від COVID-19 в Ірані померли 279 осіб, що стало найвищим показником для країни від початку пандемії.

Як повідомляє Укрінформ, про це пише Сіньхуа із посиланням на речницю міністерства охорони здоров’я Ірану.

Коментарів немає