Упродовж минулої доби від COVID-19 в Ірані померли 279 осіб, що стало найвищим показником для країни від початку пандемії.
Як повідомляє Укрінформ, про це пише Сіньхуа із посиланням на речницю міністерства охорони здоров’я Ірану.
Упродовж минулої доби від COVID-19 в Ірані померли 279 осіб, що стало найвищим показником для країни від початку пандемії.
Як повідомляє Укрінформ, про це пише Сіньхуа із посиланням на речницю міністерства охорони здоров’я Ірану.
Коментарів немає