Бої в Карабаху не вщухають. Сторони готові говорити

Бої в Карабаху не вщухають. Сторони готові говорити

У Нагірному Карабаху нова гуманітарна пауза знову зірвана в перші години, бойові дії тривають. Вірменія й Азербайджан звинуватили одне одного в порушенні домовленостей і відзвітували про вагомі втрати противника.

Розібратися в пропаганді, яка супроводжує бої в Нагірному Карабаху, і зрозуміти, хто перемагає, непросто. Ясно тільки одне: ні вірменська, ні азербайджанська політика не готові відмовитися від своїх вимог.

Коментарів немає