Азербайджан заявив про звільнення ще ряду поселень в Карабаху

Азербайджан заявив про звільнення ще ряду поселень в Карабаху

Попри домовленості про перемир'я з Вірменією, азербайджанські військові звільнили 8 населених пунктів в Нагірному Карабасі. Поселення звільнили від вірменської окупації у двох районах.

Про це повідомив президент Азербайджану Ільхам Алієв на сторінці у Twitter.

Коментарів немає