У Японії серійний вбивця зізнався, що зґвалтував і вбив 8 жінок віком 15-27 років і 1 чоловіка. Шукав жертв у соцмережах серед людей, схильних до самогубства.
Чоловік визнав себе винним у токійському суді за всіма звинуваченнями, пов'язаними з убивством і розчленуванням людей в 2017-му. Про це пише британська The Guardian.
Коментарів немає