Діти можуть залишатися безсимптомними носіями COVID-19 декілька тижнів

Діти можуть залишатися безсимптомними носіями COVID-19 декілька тижнів

Коронавірус SARS-CoV-2 може кілька тижнів залишатися в організмі інфікованої дитини, навіть якщо вона є безсимптомним носієм.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє DW з посиланням на дослідження фахівців дитячої лікарні у Вашингтоні.

Коментарів немає