Очевидці повідомляють про захоплення будівлі МВС у Киргизстані

Очевидці повідомляють про захоплення будівлі МВС у Киргизстані

Протестувальники в Бішкеку захопили будівлю Міністерства внутрішніх справ країни. Про це у вівторок, 6 жовтня, повідомляє Интерфакс з посиланням на повідомлення очевидців.

"Мітингувальники захопили будівлю МВС", - пишуть очевидці в телеграм-каналах і розміщують відповідні відео.

Коментарів немає