Протестувальники в Бішкеку захопили будівлю Міністерства внутрішніх справ країни. Про це у вівторок, 6 жовтня, повідомляє Интерфакс з посиланням на повідомлення очевидців.
"Мітингувальники захопили будівлю МВС", - пишуть очевидці в телеграм-каналах і розміщують відповідні відео.
Коментарів немає