Президент Болгарії пішов на карантин після контакту з хворим на Covid-19

Президент Болгарії пішов на карантин після контакту з хворим на Covid-19

Радев контактував з болгарським військовим, який отримав позитивний тест на коронавірус

Президент Болгарії Румен Радев повернувся з офіційної поїздки до Естонії та пішов на карантин після контакту з хворим на Covid-19.

Коментарів немає