У столиці Білорусі Мінську сьогодні, 5 вересня, відбувся черговий "Жіночий марш". Як повідомляють очевидці в соцмережах, учасниці цієї акції протесту спочатку зібралися біля Комаровського ринку в центрі міста, пізніше колона рушила до головної вулиці Мінська – проспекту Незалежності.
Жінки прийшли на марш з плакатами, квітами і біло-червоно-білими прапорами. За даними Tut.by , На плакатах було написано: "Що потрібно для щастя? Щоб він пішов", "Дорогу молодим", "Нейтралітет не позиція", "Сині жилети – це не мішень. Дайте спокій журналістам".
Коментарів немає