Екологічна активістка Грета Тунберг вирішила повернутися до школи після річної перерви. Про це вона написала у своєму Twitter в понеділок, 24 серпня.
"Мій академічний рік завершився, і я так рада, що нарешті повернулася до школи!", - написала 17-річна Грета.
Коментарів немає