Грета Тунберг повернулася до школи після річної перерви

Грета Тунберг повернулася до школи після річної перерви

Екологічна активістка Грета Тунберг вирішила повернутися до школи після річної перерви. Про це вона написала у своєму Twitter в понеділок, 24 серпня.

"Мій академічний рік завершився, і я так рада, що нарешті повернулася до школи!", - написала 17-річна Грета.

Коментарів немає