Бої в районі Нагірного Карабаху: Азербайджан заявив про взяття під контроль шести сіл, у Вірменії назвали це провокацією

Азербайджан заявив про взяття під контроль шести сіл (Фото: REUTERS / Staff)

Міноборони Азербайджану повідомляє, що військові взяли під контроль чотири селища Фізулінського району і два села Джебраїльського району у Нагірному Карабасі.

Як повідомляє Haqqin.az, під час операції були взяті під контроль селища Гараханбейлі, Гервенд, селище Горадіз, Боюк Марджанли і Рюзгар.

Коментарів немає