Кім Чен Ин вибачився за вбивсто південнокорейського чиновника

Кім Чен Ин вибачився за вбивсто південнокорейського чиновника

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин вибачився перед Сеулом за загибель південнокорейського чиновника на території КНДР.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє BBC.

Коментарів немає