У Києві перевіряють на коронавірус каналізації

У Києві перевіряють на коронавірус каналізації

У Києві проби стічних вод, відібрані на виході зі столичних водопровідних станцій, перевіряють на наявність коронавірусної інфекції COVID-19. Про це повідомляє "Українська правда" з посиланням на Київводоканал.

Як розповіли у відомстві, вони щодня відбирають і вивчають проби на виході водопровідних станцій Києва і ще в 35 точках міста.

Коментарів немає