Прем'єр-міністр Вірменії заявив, що бої йдуть по всій лінії зіткнення (Фото: REUTERS / Annegret Hilse)
Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що на всій лінії зіткнення йдуть бої, а обстановка в зоні конфлікту в Нагірному Карабасі залишається напруженою, повідомляє Інтерфакс.
«Армія оборони Нагірного Карабаху по всій протяжності лінії зіткнення, зокрема, на півночі, північному сході і південному сході веде бої. Ситуація напружена. Є жертви як серед військовослужбовців, так і цивільного населення», - сказав Пашинян на спеціальному засіданні парламенту Вірменії в неділю.
Коментарів немає