Хакери зламали сайти білоруських державних телеканалів

Хакери зламали сайти білоруських державних телеканалів

Сайти зламало угруповання хакерів, яка називає себе «Кіберпартизани»

Хакери зламали сайти державних білоруських телеканалів «Білорусь 1» і ОНТ, які були вимушені припинити онлайн-мовлення.

Коментарів немає