У Польщі з 10 жовтня, у зв’язку зі зростанням кількості інфікованих коронавірусом, запроваджуються обмеження, які раніше діяли лише в жовтих зонах.
Про це під час спільної пресконференції у Варшаві повідомили прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький і глава МОЗ Адам Недзельський.
Коментарів немає