Міноборони Азербайджану показали відео знищення військової техніки (Фото: Defence Ministry of Azerbaijan / Handout via REUTERS)
У Міністерстві оборони Азербайджану опублікували відео знищення колони військової техніки в районі Нагірного Карабаху.
«Військові колони противника, що рухалися в різні боки, були знищені нашими підрозділами», — йдеться в повідомленні відомства.
Коментарів немає