У ВООЗ заявили, що коронавірус вплинув психічне здоров'я мільйонів людей

У ВООЗ заявили, що коронавірус вплинув психічне здоров'я мільйонів людей

Пандемія захворювання, що викликається коронавірусом, вплинула на психічне здоров'я мільйонів людей. Про це заявив генеральний директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебрейесус, – пише ТАСС.

"COVID-19 вплинув на психічне здоров'я мільйонів в тому, що стосується викликаної їм тривоги та страху, а також порушення роботи служб з підтримки психічного здоров'я", – сказав він. Гендиректор звернув увагу на "глибокий вплив", який чинить на психіку "відсутність соціальної взаємодії внаслідок пандемії".

Коментарів немає