Співрозробник отрути про вихід Навального з коми: Це не Новичок

Співрозробник отрути про вихід Навального з коми: Це не Новичок

Один з розробників отрути Новичок Леонід Рінк прокоментував вихід Олексія Навального з коми, виключивши отруєння цією отрутою, пише РИА Новости в понеділок, 7 вересня.

"Я виключаю його отруєння, тому що симптоматики немає. Але навіть якби використовувалася концентрація в 400 разів менша за смертельну дозу, він би вийшов з коми, але міоз (звуження зіниці. - ред.) був би все одно. Тут таких симптомів не було", - говорить Рінк.

Коментарів немає