У Мінську під будівлею МВС протестували журналісти

У Мінську під будівлею МВС протестували журналісти

Увечері 3 вересня близько 50 журналістів незалежних білоруських ЗМІ зібралися біля будівлі МВС, вимагаючи зустрічі з главою відомства Юрієм Караєвим.

Про це повідомляє Радыё Свабода, передає Укрінформ.

Коментарів немає