Увечері 3 вересня близько 50 журналістів незалежних білоруських ЗМІ зібралися біля будівлі МВС, вимагаючи зустрічі з главою відомства Юрієм Караєвим.
Про це повідомляє Радыё Свабода, передає Укрінформ.
Увечері 3 вересня близько 50 журналістів незалежних білоруських ЗМІ зібралися біля будівлі МВС, вимагаючи зустрічі з главою відомства Юрієм Караєвим.
Про це повідомляє Радыё Свабода, передає Укрінформ.
Коментарів немає