Глава Білого дому Дональд Трамп із вдячністю висловився на адресу медиків, які рятують його життя у військовому шпиталі після того, як у президента був підтверджений діагноз зараження коронавірусом.
Відповідний допис президент США зробив після першого дня лікування на офіційній твітер-сторінці, передає Укрінформ.
Коментарів немає