В Івано-Франківській області збільшилася кількість постраждалих від гострої кишкової інфекції- допомога лікарів знадобилася 124 людям, 50 з них були госпіталізовані.
Про це повідомили в Центрі громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я.
В Івано-Франківській області збільшилася кількість постраждалих від гострої кишкової інфекції- допомога лікарів знадобилася 124 людям, 50 з них були госпіталізовані.
Про це повідомили в Центрі громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я.
Коментарів немає