В Коломиї знову зросла кількість жертв місцевої їдальні

В Коломиї знову зросла кількість жертв місцевої їдальні

В Івано-Франківській області збільшилася кількість постраждалих від гострої кишкової інфекції- допомога лікарів знадобилася 124 людям, 50 з них були госпіталізовані.

Про це повідомили в Центрі громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я.

Коментарів немає