У Вітебську міліція застосувала газ проти протестувальників

У Вітебську міліція застосувала газ проти протестувальників

У Вітебську під час сутички з протестувальниками міліція застосувала газ. Під час конфлікту силовики затримали одного з учасників акцій.

Про це повідомляє Белсат.

Коментарів немає