Перший голова Верховної ради незалежної Білорусі Станіслав Шушкевич запропонував позбавити російську мову статусу другої державної.
Як передає Укрінформ, про це Шушкевич заявив в інтерв'ю на ютуб-каналі «І грянув Грем».
Перший голова Верховної ради незалежної Білорусі Станіслав Шушкевич запропонував позбавити російську мову статусу другої державної.
Як передає Укрінформ, про це Шушкевич заявив в інтерв'ю на ютуб-каналі «І грянув Грем».
Коментарів немає