ОМОН розігнав протестувальників біля Мінського тракторного заводу

ОМОН розігнав протестувальників біля Мінського тракторного заводу

Вранці в середу, 19 серпня, біля прохідної Мінського тракторного заводу (МТЗ) співробітники ОМОНу розганяли учасників акції протесту - співробітників підприємства, колег з Мінського моторного заводу, які прийшли їх підтримати, та активістів підтримки. Про це повідомляє Tut.by.

Зазначено, що біля прохідної МТЗ зібралися співробітники заводу, які напередодні за домовленістю з гендиректором написали заяви на відпустки за свій рахунок, не змогли потрапити на територію заводу. Це кілька сотень людей. У них заблоковані пропуски. При цьому інших їхніх колег, які не писали заяви на відпустки, без проблем пропускали на завод.

Коментарів немає