ІДІЛ взяла відповідальність за вбивство шести французів

ІДІЛ взяла відповідальність за вбивство шести французів

Відповідальність за вбивство шістьох громадян Франції та двох громадян Нігеру на початку минулого місяця взяло на себе терористичне угруповання ІДІЛ (Ісламська держава).

Як передає Укрінформ, про це повідомляє агенція Reuters.

Коментарів немає