Румунія обмежила в'їзд українцям

Румунія обмежила в'їзд українцям

Влада Румунії ввела обов'язкову вимогу про надання результатів ПЛР-тестів на коронавірус для мандрівників, які приїжджають з країн з високим рівнем зараження, серед яких також Україна. Про це у вівторок, 6 жовтня, повідомляє Mediafax.

Повідомляється, що міністр охорони здоров'я Нелу Татару оголосив, що мандрівники, які приїжджають до Румунії на термін до трьох днів з країн з високим ризиком, можуть в'їхати в країну з негативним ПЛР-тестом, зробленим не пізніше, ніж за 48 годин до поїздки.

Коментарів немає