Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що держава ніколи не має забувати, як білоруські силовики протистояли "погані" на вулицях столиці країни.
Президент Білорусі Олександр Лукашенко під час виступу перед силовиками після церемонії інавгурації подякував їм за те, що місяць тому вони зупинили в Мінську "цю погань". Фрагмент виступу Лукашенка у Twitter опублікувало "МБХ Медиа".
Коментарів немає