Голова Євроради вийшов з карантину

Голова Євроради вийшов з карантину

Голова Європейської ради Шарль Мішель вийшов з карантину після того, як його тест на хворобу COVID-19 показав негативний результат.

Як передає Укрінформ, про це повідомив його прес-секретар Баренди Лейтсо у Твітер.

Коментарів немає