У столиці Білорусі тривають акції протесту громадян. Сьогодні, 5 вересня, в Мінську на вулиці вийшли студенти Мінського державного лінгвістичного університету (МДЛУ). Про це повідомляє Telegram-канал Nexta.
Так, на відео показали, як колона студентів йде в бік Комаровського ринку. Люди скандують "Іди!", Співають пісні і плескають. Дві студентки МДЛУ влаштували акцію з прочитанням статей Конституції Республіки Білорусь.
Коментарів немає