Під час протесту в Мінську під Палацом Незалежності Олександр Лукашенко дійсно знаходився всередині резиденції. Про це свідчить відео, поширене telegram-каналом "Пул першого".
Лукашенко виходить з вертольота в бронежилеті і з автоматом в руках. Однак, як помітили білоруські видання, до зброї не прикріплений магазин з патронами.
Коментарів немає