Одного з затриманих за напад на авто міліції у Мінську відпустили

Одного з затриманих за напад на авто міліції у Мінську відпустили

Футболіста "Крумкачоў" Сергія Козеку, якого в неділю, 30 серпня, затримали нібито за напад на автомобіль міліції у ході акції протесту в Мінську, сьогодні відпустили з міліції. Кримінальну справу проти нього призупинено.

Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Коментарів немає