Трьох білоруських опозиціонерок висунули на премію ім. Сахарова

Трьох білоруських опозиціонерок висунули на премію ім. Сахарова

Світлану Тихоновську, Марію Колеснікову та Вікторію Цепкало номінували на відзнаку ім. Сахарова за свободу думки. Висунули кандидаток фракція Європейського парламенту "Прогресивний альянс соціалістів і демократів". Про це написала віцепрезидентка політичної сили Каті Пірі у своєму Twitter.

"Ми твердо переконані в тому, що удостоїтися честі премії Сахарова цього року мають відважні жінки Білорусі, які борються за свободу і демократію у своїй країні. Нас особливо надихають три жінки, які очолили кампанію масової опозиції на президентських виборах минулого місяця у спробі повалення автократичного диктатора Олександра Лукашенка", - повідомила Каті Пірі.

Коментарів немає