Датське енергетичне агентство дозволило експлуатацію російського газопроводу "Північний потік-2" у своїх водах на шельфі країни. Однак експлуатація може здійснюватися лише після виконання умов, прописаних у дозволі на будівництво.
Про це повідомляє пресслужба агентства.
Коментарів немає